Biežāk uzdotie jautājumi

Sastāvs

Jūs vienmēr varat sazināties ar mums, mēs palīdzēsim izvēlēties pareizo kopšanas veidu. Bet izvēlētais ādas tips mazāk ietekmē sastāvu, jo jebkurš CREAM.LY krēms atjaunos ādas lipīdu slāni, tas ir, normalizēs tā darbu. Un no mērķiem arī mainīsies Cream my skin un Nourish my skin sastāvs (akne vai nelielās pūtītes, grumbas, jutīga āda).

Skatīt vairāk

Kopšanas ziņa mēs jūsu ādai sniegsim visu nepieciešamo. Bet ādas kopšana ir tikai augšējais līmenis. Ir arī svarīgi uzlabot uzturu, veikt analīzes, vai nav trūkumu un hormonālo traucējumu. Var ietekmēt arī sezonas maiņa. Un, ja visi šie punkti ir normā, tad varat skatīties psihosomatiku.
Bet vairumā gadījumu mēs atrisinām problēmu, vienkārši sniedzot ādai visu nepieciešamo kopšanas līmenī.

Skatīt vairāk

Nē, jo, piemēram, urīnviela, kas ir kosmētikas sastāvā, vienmēr tiek izmantota sintētiska, un C vitamīns askorbīnskābes veidā ir pārāk gaistošs, tāpēc labi ražotāji izmanto stabilas formas😊😊
Visas pārējas mūsu produktu sastāvdaļas ir pilnīgi dabiskas, fizioloģiskas un ļoti, ļoti iedarbīgas!

Jā, protams. Kosmētikai ir drošs un dabiskais sastāvs ar visiem nepieciešamajiem Eiropas kvalitātes sertifikātiem. Bet vienmēr veiciet 24 stundu testu uz nelielā ādas laukuma, jo pat visdrošākajiem un hipoalerģiskākajiem komponentiem var būt individuāla nepanesība.
Bet masāža ar sauso birsti un ķermeņa krēma izmantošana būs tikai lieliska profilakse un aizsardzība ādai grūtniecības laikā❤️

Mūsu produkti

Ziedu pūderis Flower Powder my skin noņems vieglo toni, bet, lai noņemtu kosmētiku, varat izmantot jūsu ādai piemērotu Nourish my skin eļļu maisījumu vai jebkuru citu vieglu eļļu. Pāris pilienu uz mitra kokvilnas diska (parasti pietiek ar 2-3 diskiem), noņemiet kosmētiku, pēc tam nomazgājiet seju ar pūderi.

Skatīt vairāk

Toniks ir nepieciešams, lai pazeminātu ādas pH līmeni pēc tīrīšanas ar virsmaktīvajām vielām. Bet mūsu attīrīšanas sistēmā ir bez virsmaktīvajām vielām,kas neietekmē ādas pH, un krēms un eļļu maisījums, gluži pretēji, atjauno ādas lipīdu slāni.

Krēmā Cream my skin jau ir viss nepieciešamais ādai ap acīm. Mēs atbalstam godīgu un minimālu kopšanu, kur 2-4 produkti ar bagātīgu un funkcionālu sastāvu var aizstāt desmitiem pudelīšū vannas istabas plauktā.🌿

Skatīt vairāk

Kopšanas līmenī mūsu produktos būs viss nepieciešamais, taču ar to nepietiek - jums noteikti jāapgūst Pašmasāžas un Limfodrenāžaspaņēmieni, jāpievieno savai dzīvei kustība un labs, sabalansēts uzturs.❤️

Skatīt vairāk

Jā, jūs varat izmantot eļļas maisījumu Nourish my skin. Uzklājiet 2-3 reizes nedēļā vakarā uz mitras ādas. Lai cik dīvaini tas neizklausītos, tauki izšķīdina taukus un nekaitē kapilāriem (kā tas notiek tīrīšanas laikā).

Skatīt vairāk

Nē, šeit ir virkne ziņu par šo tēmu, kur ir paskaidrots kāpēc:

Produktu ar SPF vietā mēs iesakām Cream my skin ar antioksidantiem, kas palīdz ādai aizsargāties no saules (lietojot kopā ar Nourish my skin samazina UV ietekmi par 23%) un izbalina pigmentāciju. Un pēc sauļošanās Cream my body būs īpaši labs atopiskai ādai, vai vienkārši mitrinošs krēms Cream my body.

Mēs neražojam paraudziņus, jo katram krēmam ir fizioloģisks sastāvs, kas tiek izvēlēts atbilstoši jūsu kopšanas mērķiem. Turklāt ādai ir nepieciešams vismaz mēnesis, lai tā atjaunotos, lai rezultāts būtu pamanāms un kļūtu skaidrs, vai produkts darbojas vai ne 😊

Lietošana

Jūsu sūtījumā būs kartiņa ar detalizētiem norādījumiem par mūsu produktu lietošanu, ieskaitot kā veikt masāžu ar sausās masāžās birsti. Ja jums joprojām ir jautājumi, vienmēr varat sazināties ar mums lai saņemtu palīdzību.

Flower Powder my skin - izmantot no rīta un vakarā ādas attīrīšanai. Pūderi var uzklāt divos veidos:

  • Ieberot plaukstā sauju 1,5 Brazīlijas rieksta izmērā, sajauciet ar ūdeni, ar maigām kustībām uzklājiet uz sejas pa masāžas līnijām un noskalojiet ar ūdeni;
  • Vispirms varat samitrināt seju un pēc tam ar glāstošām kustībām, viegliem sitieniem, uzklāt pūderi uz ādas, tas arī palielinās asins plūsmu.❤️

Skatīt vairāk

Tam nav nekādas nozīmes! Pūderis jau ir lieliski sajaukts laboratorijā, un jūsu āda saņems nepieciešamo barojošo vielu daudzumu jebkurā konsistencē.

Gluži pretēji, mūsu sejas mazgāšanas pūderis atjauno ekzēmas ādu, jo satur koloidālās auzas (visdārgākā sastāvdaļa). Ir daudz pētījumu par koloidālo auzu pozitīvo ietekmi uz ādas stāvokli ar dermatītu, kā arī mikrobioma uzlabošanu.

Cream my skin - uzklājiet no rīta pēc ādas attīrīšanas. Pilnībā pietiek, ja uzklāsiet krēmu tikai no rīta, vakarā var atstāt ādu bez krēma - tikai attīrīt.
No rīta krēmam varat pievienot eļļu maisījumu, lai pabarotu ādu, kas ir īpaši svarīgi aukstajā sezonā.

Ja jūtat daļiņas krēmā Cream my skin, tad jums ir krēms ar augstu alantoīna saturu - tā ir ādu nomierinoša sastāvdaļa, un, nonākot saskarē ar ādu, tai nekavējoties vajadzētu uz tās izkausēt un nomierināt. Bet, ja jums tas nepatīk, varat krēmu vispirms iespiest plaukstā, ļaut tam nedaudz izkausēt un pēc tam uzklāt uz sejas.😊

Nourish my skin - ir vairāki veidi, kā lietot sejas eļļu:

  • Jūs varat pievienot 2 pilienus (1 spiediens) katru dienu rīta krēmam, ja ādai nepieciešama barošana, kas ir svarīgi rudens-ziemas periodā. Ja āda jūtas īpaši slikti aukstā, sausā sezonā, eļļu krēmam varat pievienot arī vakarā.
  • Uzklājiet vakarā uz mitras, attīrītas ādas 2-3 reizes nedēļā kā atsevišķu līdzekli.
  • To var izmantot arī pašmasāžai un kosmētikas noņemšanai.🌿

Skatīt vairāk

Exfoliate my skin - uzklāt tikai vakarā pēc ādas attīrīšanas, 2-3 reizes nedēļā. Pīlings satur ļoti vieglas skābes, taču pirmās lietošanas laikā iesakām noskalot pēc 5-10 minūtēm, līdz jūs zināt ādas reakciju. Ja viss šķiet kārtībā, varat to pakāpeniski atstāt uz nakti.
Pīlingu var uzklāt arī uz punktiem uz vecuma plankumiem un iekaisumiem, lai tie pārietu ātrāk un vieglāk, to var darīt kaut vai katru dienu, arī uz nakti.

Tas nav nepieciešams, eksfoliants pīlings ir neatkarīgs produkts, un pēc tā uzklāšanas nekas cits nav vajadzīgs.

Cream my body - uzklāt pēc masāžas ar sauso birsti un dušas 1-3 reizes nedēļā, laika gaitā to vajadzēs uzklāt arvien mazāk, jo ādas darbība tiks uzlabota un tā pati tiks galā.

Mūsu krēmsir ļoti mitrinošs un barojošs, tas spēs rūpēties ne tikai par jūsu ķermeņa ādu, bet arī par kutikulas, papēžiem, sausām ķermeņa zonām un lieliski atjaunos roku ādu, kad tā tagad visiem cieš no antiseptiķiem.
Šo krēmu var lietot pat uz sejas. Tas lieliski mitrinās un atjaunos ādas lipīdu slāni Protams, mārketinga vadītāji šajā brīdī to apšauba, bet tikai līdz brīdim, kad kosmētikas tehnologi ieraudzīs sastāvu un pateiks "WOW"! Jebkurš krēms zonai ap acīm apskaudīs šādu sastāvu.

Mūsu atopiskās ādas krēmam ir dabisks sastāvs bez hormoniem un antibiotikām, tāpēc tas ir pilnīgi drošs maigai mazuļa ādai. Bet vienmēr veiciet 24 stundu testu uz nelielā ādas laukuma, jo pat visdrošākajiem un hipoalerģiskākajiem komponentiem var būt individuāla nepanesība.
Šis krēms ir ideāli piemērots ne tikai ādai ekzēmas / dermatīta stāvoklī, bet arī sausai ķermeņa ādai vai ādas atjaunošanai īpaši sausās vietās (piemēram, papēžos, elkoņos, zem acīm). Tas būs arī īpaši labs pēc sauļošanās.

Piegāde

Mēs piegādājam preces visā pasaulē, izņemot Turciju🌏
Krievija, Baltkrievija, Kazahstāna - mēs nosūtām ar PSEK servisu, atkarībā no pilsētas 3-10 dienas
Eiropa, ASV, Kanāda, Izraēla, Kipra - mēs nosūtām pa pastu ar izsekošanas numuru no Holandes. Piegādes laiks svārstās no 3 dienām līdz 3 nedēļām atkarībā no valsts un pilsētas (svētku laikā termiņi var palielināties).
Ukraina - mēs nosūtām ar Новая почта, 2-4 dienu piegāde uz jums ērtu filiāli.
Vairāk par piegādi uz jūsu valstīm

Atkarībā no valsts, piegādes izmaksas ir no 3 eiro līdz 24 eiro. Tāpat, pasūtot par minimālu summu (katrai valstij atšķirīgi), pasūtījumi tiek piegādāti bez maksas.
Uzzināt vairāk par piegādi

Mums ir pārstāvniecības Baltkrievijā, Krievijā, Kazahstānā, Ukrainā, Eiropas Savienībā, tāpēc nebūs muitas nodokļu un tiks nodrošināta ātra piegāde. Citās valstīs, kas nav ES dalībvalstis (Šveice, Izraēla, Melnkalne u.c.), ir jāmaksā muitas nodoklis un PVN. Šīs summas tiek ņemtas vērā rēķinā, kas jums tiks nosūtīts pēc pasūtījuma veikšanas. Rēķins tiks iekļauts pasūtījumā saskaņā ar muitas noteikumiem. Lūdzu, nelūdziet sūtīt pasūtījumus bez rēķina, tas ir pretlikumīgi. Piegādes izmaksas nav norādītas rēķinā, pārējo mēs nevaram mainīt, tādi noteikumi, diemžēl

Iepakojums un glabāšanas nosacījumi

Transportēšanas laikā pudeles bezgaisa stāvoklis var būt traucēts. Lai to atgrieztu, jūs varat noņemt metāla vāku no apakšas un iespiest iekšējo "disku" burkas iekšpusē, vienlaikus nospiežot dozatoru, līdz krēms sāk plūst.🌿
Otra iespēja, ja jūs jau esat lietojis krēmu, dozators var būt aizsērējis. Tad noņemiet vāciņu (atskrūvējiet), noskalojiet to ar ūdeni un rūpīgi nosusiniet, pirms to atkal uzliekat.
Šie vienkāršie veidi noteikti palīdzēs.❤️

Pudeles apakšā vajadzētu būt nelielai plaisai, tā ir bezgaisa pudele, gaiss tur neieplūst, tāpēc krēms tiek uzglabāts ilgāk un nesabojājas. To var izmantot (izspiest) ne tikai vertikālā stāvoklī, bet arī horizontālā stāvoklī.
Un, kad krēms beigsies, ērtākai iznīcināšanai, pa šo plaisu jūs varat sadalīt pudeli uz pusēm, izņemt maisiņu ar krēmu iekšpusē un nodot pārstrādei, tas ir izgatavots no 100% pārstrādājamas plastmasas 🌿

Skatīt vairāk

Kosmētika nav jāuzglabā ledusskapī, jūs varat vienkārši uzglabāt mūsu produktus plauktā vannas istabā, vēlams temperatūrā, kas nav augstāka par 25 grādiem, un ne tiešos saules staros. Dabisks nenozīmē, ka nesatur konservantus, dabiskajā kosmētikā ir atļauti daudzi izcili strādājoši konservanti, ticiet man, jūs nevēlētos dabīgu ūdeni saturošu produktu bez konservantiem.
Svarīgi lai ziedu pūderapudelē neiekļūst ūdens.

Atkarībā no produkta, 2-3 gadi no ražošanas datuma, 6 mēneši pēc atvēršanas.

Ar Eiropas sertifikātu produkti tiek pakļauti temperatūras testiem, tāpēc nav jāuztraucas, ar tiem viss būs kārtībā. Turklāt produkti ir bezgaisa pudelēs, kas palielina to glabāšanas laiku.

Video kursi

Tas ir atkarīgs no mērķiem. Ja mērķis ir noņemt tūsku, strādāt ar grumbām, kuperozi, tad tie ir svarīgi. Bet tie ir svarīgi, pērkot jebkura veida kosmētiku. Saprotiet, tā ir maldināšana, ka kosmētika noņem maisiņus zem acīm, izlīdzina krunkas uz ādas utt. Bet viss, ko var izdarīt kosmētikas līmenī - CREAM.LY paveiks🌿

Visticamāk, vietne identificēja jūs kā angliski runājošu lietotāju un nerāda jums video kursus, jo tie ir tikai krievu valodā. Ja runājat krieviski, atveriet vietni krievu valodā, noklikšķinot uz ikonas "globuss" augšējā labajā stūrī un tur atlasiet krievu valodu. Tad jums būs pieejami video kursi❤️

E -pasts, iespējams, ir nonācis mapē Mēstules vai Reklāma. Jūs to varat sameklēt tur. Vai arī, izmantojot saiti varat izveidot kontu, izmantojot to pašu e -pastu, kuru izmantojat iegādes brīdi, tur būs kurss.

Pārbaudiet šādus punktus:

  1. Vai konts jau ir izveidots? Ja nē, tad vispirms tas ir jāizveido, izmantojot šo saiti;
  2. Ielogojoties, jūs ievadat pareizu lietotājvārdu (e -pastu) un paroli;
  3. E -pasts ir tas pats, kuru izmantojat, veicot pasūtījumu;
  4. Vēstuli ar paroli var pārbaudīt mapēs Mēstules vai Reklāma.

1 gadam, šis laiks ir vairāk kā pietiekami, lai apgūtu tehniku

Cits

Visi mūsu produkti ir sertificēti ES pirms ražošanas uzsākšanas, bez kuriem nav iespējams ražot kosmētiku Eiropas Savienības laboratorijās.
Arī mūsu kosmētika ir papildus sertificēta NVS valstīs Invitro laboratorijā, kas to dara tikai un vienīgi bez testēšanas uz dzīvniekiem.

Skatīt vairāk

Nē, mēs mīlam dzīvniekus, produkti ir ražoti Eiropā, kur vairs nav nepieciešami testi uz dzīvniekiem. Izejot papildu sertifikāciju NVS, mēs to veicam arī laboratorijā, kas neizmanto dzīvniekus testēšanā - Invitro.

Tā kā mēs veicam muitošanu produktiem NVS, etiķetes tiek izdotas saskaņā ar vietējām birokrātiskajām normām. Bet jebkurš mūsu krēms ir lietojams uz dažādiem ādas tipiem, jo tas parasti atjauno tā lipīdu slāni un normalizē tās darbu.😊

Aizpildot testu vietnē, pati kopšana (2–4 produkti) un Cream my skin, Nourish my skin un Cream my body sastāvi tiek noteikti atkarībā no izvēlētajiem kopšanas mērķiem. Tas ir Cream my skin, Nourish my skin un Cream my body pudeles ir vienādas, taču sastāvs var atšķirties. Tos var atpazīt pēc simboliem uz pudeles sāna. Jūs vienmēr varat nosūtīt mums simbolu fotoattēlu, mēs palīdzēsim noteikt, kur ir kāds sastāvs.
Bet Flower Powder un Exfoliate my skin sastāvs ir universāls.

Jūs zināt, ka mēs nepiedāvājam lielas atlaides, mēs ražojam augstas kvalitātes produktu un neiekļaujam cenā papildu procentu, lai vēlāk veiktu atlaidi, mēs uzskatām, ka tas nav godīgi.

MĒS ATBILDAM UZ VĒSTULĒM