Par Cream.ly

CREAM.LY ir jauns ģimenes uzņēmums, kurš ir aizrāvies ar fizioloģisku dabisku ādas kopšanu. Mēs atrodamies Nīderlandē, un mūsu ražošana kopā ar tehnologu un ķīmiķu komandu, kas arī ir aizrāvušies ar vislabāko dabisko kopšanu radīšanu, atrodas Apvienotajā Karalistē un Vācijā. Un, kamēr jūs aizpildāt aptauju, mēs jau sākam domāt par to, kas jūsu ādai šobrīd ir vajadzīgs.

Es tiešām negribēju izveidot vēl vienu nesaprotamu pudelīšu līniju ar dīvainiem sastāviem - mans plāns bija radīt risinājumu - pilnvērtīgu kopšanas risinājumu konkrētai ādai

Aļona, zīmola CREAM.LY radītāja

Vairs nav jādomā, kas tavai ādai šobrīd ir svarīgāks - C vitamīns vai hialuronskābe, vai cik daudz nakts krēmu ir vajadzīgs un vai vēl ir nepieciešams serums, CREAM.LY principi ir minimāli nepieciešamā, bet pietiekama aprūpe ar visu nepieciešamo iekšpusē. Jūs aizpildāt aptauju, un mēs saprotam, kā atjaunot jūsu ādu, lai tā atcerētos, kā pareizi funkcionēt.

par ko mūs ciena

MINIMĀLISMS

Mūsu 2-4 produkti aizstās 8-10 citus ādas kopšanas līdzekļus

SERTIFICĒTI

Mūsu produkti ir izstrādāti Apvienotās Karalistes un Vācijas laboratorijās, un tiem ir piešķirts Eiropas Savienības Kvalitātes sertifikāts

EFEKTĪVI

Mēs esam izmēģinājuši vairāk kā 1000 dažādu sastāvu un apvienojuši labākos no tiem, lai radītu visefektīvākos produktus.

TĪRI

Precīzi norādītas tīras sastāvdaļas

DABĪGI

Mūsu produkti ir 98,5% dabīgi. Kādēļ 98,5? Mēs izmantojam sintētisko karbamīdu, kas ir lielisks ādas mitrinātājs!

NEKĀDAS CIETSIRDĪBAS

Mēs mīlam dzīvniekus un neveicam eksperimentus ar tiem.

MĒS ATBILDAM UZ VĒSTULĒM